Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van lehetőség ennek a fejleszt...

Van lehetőség ennek a fejlesztésére?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam azon, hogy jó lenne matekból és informatikából jobban teljesíteni, de valahogy sosem ment ezeknek a logikájának az elsajátítása.

Van bármi módszer, amivel lehet az algoritmikus gondolkodást, vagy bármit fejleszteni, hogy könnyebben átlássam ezeket? Akár egy programozási feladatot, akár egy matematikai függvényt.

Könyv, feladatsor, weboldal, alkalmazás, minden érdekelne, mert én kerestem a neten, de nem igazán találtam. Könyves boltban még nem voltam, de gondoltam szétnézek majd, de hátha valaki tud esetleg valami módszert, hogy jobban megértsem ezeket.



2020. szept. 21. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
a gyakorlás
2020. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Néhány tipp ebben a videóban is van: [link]
2020. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!