Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett munka? SE?

Egyetem mellett munka? SE?

Figyelt kérdés
Aki gyakorlatiasabb szakot csinál, hogy oldja meg a diákmunkát? Semmelweisen tanulok, ahol egyik héten online van előadás, ahol 1 max 2 napot tudnék dolgozni pár órában, másik héten csak gyakorlat, ahol viszont 4 napot is tudnék csinálni. Vannak olyan munkák amik ennyire rugalmasak és nem is br970-et fizet? Vagy létezik 2 heti munka? (most kerültem ilyen helyzetbe, kérlek ne szídjatok, minden segítséget köszönnék)

2020. szept. 25. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Talan ilyen alkalmi leltarozas, kostoltatas, mindenfele hostess munka, szorolapozas. Az a baj, hogy meg a reszmunkaidos allasoknal is elvarjak a heti 25-30 orat, tehat mindenkeppen a kulcs szerintem az alkalmi munka. De en peldaul voltam ugy leltarozni, hogy maga a munka folyamatos volt, mert 4 honapig tartott, de mindig a megadott idopontok kozul lehetett valasztani, es lehetett ugy is, hogy csak heti egy napot vallaltam. Az, hogy mennyit fizet, nagyon valtozo, erre igy sajnos nem lehet mit mondani. De barmennyit is kapsz, az meg mindig tobb mint a semmi.
2020. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Merre találtál ilyen raktározástv
2020. szept. 27. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tavaly nyaron volt, budapesti diakszovetkezetnel, de konkretan mar nem emlekszem, melyiknel. Nezd meg az osszes diakszovetkezet altal kinalt munkakat, valami csak van.
2020. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!