Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A coospace programban milyen...

A coospace programban milyen nehézségűek a kérdések ill- mindig ugyanazt kapja mindenki?

Figyelt kérdés
A suli miatt ki kell töltenem ezt a tesztet , de nem tudom , hogy milyen nehézségűre számítsak , esetleg vki már kitöltötte ? elmondaná milyen kérdések voltak ? van esetleg vmilyen gyakorló tesztje ? Számít vhova is a végeredmény ?
2010. aug. 7. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet kell kitöltened? Nincs olyan, hogy coospace teszt, oda bármilyen tesztet fel lehet tölteni. Meg nem is igazán tudom, hogy most, hogy még nincs suli, neked mit kell ott kitöletni. Nekem volt már coospace-es vizsgám, volt olyan, amikor mindenkinek ugyan azok voltak a kérdések azonos sorrendben, de volt olyan, hogy egy csomó kérdésből random válaszott ki kérdéseket.
2010. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!