Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán szemüveg...

Forgalmi vizsgán szemüveg viselése?

Figyelt kérdés

Október 5-én lesz a vizsgám.

Én egyébként szemüveges vagyok, de mivel ritkán hordom, ezért az alkalmassági papíromon sincs ez rajta.

De mostanában órákon fel szoktam venni, mert jobban látom a táblákat is meg mindent szemüveggel.

Az nagy baj, ha nincs rajta a papíromon, de vizsgán mégis rajtam lesz? Bele tudnak kötni?

Mert olvastam az ellenkezőjét, hogy valaki nem viselte, pedig a papírján rajta volt, és ezért megbuktatták.



2020. szept. 26. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nekem sincs rajta a papiron, azt mindig abban vezetek
2020. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, hiszen nincs rajta a papirodon, hogy szemüvegben kell vezetned, mert anélkül is látsz.


Viszont, ha szemüveges lennél(mint én), akkor muszáj lennél hordani, hiszen az állandó szemüveg azt mutatja, hogy szemüveg nélkül "félvak" vagy. Szóval, ha nem látsz, akkor balesetet okozhatsz.

2020. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!