Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erasmus miatt otthagyni a...

Erasmus miatt otthagyni a munkahelyet?

Figyelt kérdés

Most jelentkezek erasmusra ,februártól mennék ki.

2 hónapja dolgozom egy cégnél gyakornokként. Amikor jelentkeztem,akkor is tudtam már,hogy el alarok menni erasmusra,csak kellett a pénz és a tapasztalat.

Az a tervem,hogy csak akkor szólok a cégben,amikor már fel is vettek erasmusra. Ez kb decemberben lesz.

Szóval januárban szólnék.

Nagyon bunkóság ez? Ki lesznek bukva?

23F



2020. szept. 28. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Melyik egyetem?
2020. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkapod az Erasmust, akkor semmi esetre sem tudsz a munkahelyen maradni. Amíg nem biztos, hogy mehetsz, addig nem szólj, de utána azért illene, hogy tudjanak helyetted keresni valakit. AZ lenne ugyanis a bunkóság, ha egyik napról a másikta tünsz el.
2020. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,akkor nyilván szólok.

Arra irányult a kérdés,hogy nem bunkóság-e ,hogy alig pár hónapot maradok,majd el is megyek?

A többi gyakornok a cégnél 2 éve itt van.

2020. szept. 28. 21:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy corvinus.
2020. szept. 28. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem akarsz későbbiekben a cégnél dolgozni, akkor nem mindegy, hogy bunkóság-e?

Én anno az első munkahelyemen három nyáron is diák voltam, majd egyetem után vissza akartam menni. Egy nevetséges szerződést akartak elém tolni, mire kaptam egy jobb ajánlatot (Másfélszer annyit fizettek, és közelebb is volt sokkal hozzám), így a próbaidőm utolsó hetében felmodntam. Kiakadni kiakadtak, de ez elegyen az ő bajuk.


Arra viszont számíts, hogy nem nagyon fognak visszavenni a jövőben.

2020. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még arra gondoltam megkérdezem hogy nem maradhatnék így is home office-ban onnan távokról az erasmusról.

Ez nagyon nagy pofátlanság lenne?

2020. okt. 5. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez iszonyat nagy pofátlanság lenne, igen.
2020. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!