Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket hány ponttal és...

Titeket hány ponttal és hanyadik helyen vettek fel spanyolra a Vetési Albert gimnáziumba? (Veszprém)

Figyelt kérdés
Még az lenne a kérdésem hogy milyen az iskola, kollégium?

2020. szept. 29. 20:21
 1/1 anonim válasza:

Matek:41

Magyar:38

Max pontot vittem.

Így 208 pontom volt az 250-ből.

Ideiglenesen olyan 40.helyen voltam, de már nem igazán emlékszek rá.

Összességében én nagyon szeretem. Nagyon jó tanárokat kaptam, de ki lehet fogni katasztrófálisakat (mondjuk melyik iskolában nem). Spanyolt is megszerettem, lektorok követelnek, de nagyon nagy arcok. Tanulni kell, nem is keveset. Nem elég 10-20 perc naponta, belecsúszhat néha 4-5be is. A kilencedik különösen nehéz, mert spanyolul tanulsz tantárgyakat is (földrajz, történelem). Ha jó nyelvérzéked van, és szorgalmas vagy, csak ajánlani tudom neked ☺️

2020. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!