Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a nehezebb egy gazdaság...

Melyik a nehezebb egy gazdasági szak(pl kereskedelem marketing) vagy egy mérnöki szak általánosságban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyén függő. Nekem a mérnöki. Szeretem és értem a fizikát. Viszont közgáz ból 3x buktam
2020. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mérnöki szakok sokkal nehezebbek, egy lapon se lehet őket említeni. A mérnökkel az alkalmazott közgáz és a gazdasági elemző szakok vannak pariban.
2020. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es! Nem hiszem hogy egy mikro/makroökonómia vagy számvitel könnyebb lenne mint a mérnöki tárgyak.
2020. okt. 7. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen beállítottságú vagy. Ha egyáltalán nem értesz a fizikához, de a matekot meg tudod érteni, akkor nyilván a mérnöki lesz a nehezebb, de a gazdaságit tudnád teljesíteni.
2020. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apámnak mérnöki és gazdasági diplomája is van. Engem is érdekel mindkettő, így megkérdeztem melyiket csináljam.

"A gazdasági max. másoddiploma."


Nem lenézendő, félre ne érts, és nem is könnyű. De nem egy nehézségi szint egy mérnökivel.


És ha már a számvitelt emlegeted... ha jól emlékszem arra mondta, hogy "na, ez legalább hasonlít a mérnökire."

2020. okt. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de a kereskedelem és marketing egy vicc. Az alkalmazott közgazdaságtan van kb.egy szinten a mérnöki nehézséggel.
2020. okt. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!