Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek az egyetemre, de ha...

Felvettek az egyetemre, de ha mégsem oda szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Szóval felvételt nyertem a PTE-re, mégpedig egy felsőfokú szakképzésre. Viszont úgy döntöttem, 1 évet kihagynék mégis, próbálok javítani az érettségin, hogy jövőre felvegyenek egy alapképzésre. A kérdésem pedig az, hogy ilyenkor kinek,hogyan,s miként kell közölnöm, hogy mégsem fogok oda járni?
2011. aug. 7. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mész el beíratkozni.
2011. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, nem mész el beiratkozni, és akkor semmissé válik a felvételi döntés.
2011. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ezt nem fogják "fekete pontként" kezelni jövőre? Szóval nem marad ennek nyoma, hogy én egyszer már felvételiztem oda, és nem voltam képes elmenni oda?
2011. aug. 7. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd pont ezzel fognak foglalkozni több ezer diák közt, majdnem 1 év elteltével. Az egyetem ennél jóval személytelenebb dolog.
2011. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen :)
2011. aug. 8. 00:01
 6/7 ava87 ***** válasza:

Nincs semmi, nem iratkozol be és kész.

Azt még megteheted, hogy beiratkozol, és halasztasz egy évet, akkor megmarad egyfajta mentőövként.

2011. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23:22-es vagyok. Szerintem azért nem lesz "fekete pont", mert a rendszer annyira bürokratikus, hogy nem lenne esélye annak, hogy tudják, és főként, hogy ennek az érzelmi töltetével foglalkozzanak.

A halasztás jó ötlet, biztonsági tartaléknak megmarad ez az FSZ, ha jövőre sem jön össze a BA.

2011. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!