Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segíteni? Egyetemi...

Valaki segíteni? Egyetemi újrajelentkezés

Figyelt kérdés

Szóval még februárban újrafelvételiztem ugyanarra a szakra, mert féltem, hogy átsorolnak. Ez nem történt meg, és idén szeptemberben a 3.félévvel folytattam a tanulmányaimat, aktívan be vagyok jelentkezve 3. félévre. A másik, idei felvételimmel nem foglalkoztam, nyilván nem iratkoztam be stb, csak mivel a neptun kód ugyanaz, egy kis sávban mindig megjelenik melyik szakot akarom kiválasztani,ha belépek.

Kaptam nemrég egy értesítőt, ha nem iratkozok be x ideig, akkor törlik az adataimat neptunból. Ez ugye csak a második, nem beiratkozott idei felvételim adatait érinti? Nem befolyásolja a jelenlegi tanulmányaimat?



2020. okt. 12. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!