Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá hogy a...

Mit szóltok hozzá hogy a csehek a középiskolák mellett az általános iskolákat is bezáratták?

Figyelt kérdés
Persze tudom a hűdemagyar dumát: ők a beszariak ők csinálják rosszul de mi itt Zorbániában nem vagyunk ilyen félősek.
2020. okt. 13. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmit. Az ő dolguk.
2020. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

már bocs de egy jogi és gazdasági közösségben amit EU-nak hívnak nincs olyan hogy én dolgom meg te dolgod. nem a középkorban vagyunk.

ráadásul a csehek még v4-es ország is.... pláne nincs olyan hogy ő dolguk meg mi dolgunk. egy határok nélküli Európában ilyen nincs vagy 20 éve.

2020. okt. 13. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Azt gondolom, hogy augusztusban kellett volna a határzár, hogy a tengerparton bulizók ne terjesszék, illetve hozzák haza, szeptemberben pedig csak a bölcsödéket, óvodákat és az általános iskola alsó tagozatot szabadott volna megnyitni, a többinél távoktatás. Így viszont az lesz, hogy majd november végén vagy decemberben, mikorra már napi 50-100 között lesz a halott szám, egyszerre lesz minden pánikszerűen bezárva, mindez azért, mert az emberek egybitesen gondolkodnak, csak rettegni tudnak vagy tenni az egészre, olyan mint felelős viselkedés és fokozatosság nem létezik.


Egyébként a csehek is nagyon késve ébredtek, mondjuk nem tudni hogy náluk durvább a helyzet, vagy nálunk, mivel ugyan ott több a napi új esetszám, ugyanakkor sokkal többet is tesztelnek.

2020. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
79%
Ő dóguk.
2020. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te most csak szimplán gyűlölködni akarsz,de azért válaszolok.


"Persze tudom a hűdemagyar dumát: ők a beszariak ők csinálják rosszul de mi itt Zorbániában nem vagyunk ilyen félősek."


Nem tudom,hogy te honnan az édes fszból szedted,de "jolvan".


"már bocs de egy jogi és gazdasági közösségben amit EU-nak hívnak nincs olyan hogy én dolgom meg te dolgod. nem a középkorban vagyunk.


ráadásul a csehek még v4-es ország is.... pláne nincs olyan hogy ő dolguk meg mi dolgunk. egy határok nélküli Európában ilyen nincs vagy 20 éve."


Kedves kérdező,fogd fel,hogy ez az iskola bezárások minden államnak a belügye!

Ha tetszik,ha nem.


És az is fogd fel,hogy a határok nélküli Európa nem azt jelenti,hogy nincsenek már az országoknak belügyei.

2020. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az ő dolguk, hiába hiszed azt, hogy a tiéd
2020. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
És? Most örülsz? Mindennap ki kell írni egy online oktatásos kérdést, ugye?
2020. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon kellene már valami normális munka, vagy legalább eg ynő neked, mert teljesen becsavarodsz
2020. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Náluk ötször annyi a napi új esetek száma mint nálunk.
2020. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit
2020. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!