Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Koleszba visszajöhetek éjszaká...

Koleszba visszajöhetek éjszakákként, ha dolgozok suli mellett?

Figyelt kérdés
Szeptembertől középsulit kezdek és koleszos leszek, lesz munkám suli mellett akkor koleszban kaphatok kimenőt, meg éjszaka visszajöhetek? (Nagykorú vagyok)

2020. ápr. 23. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középsulis koliban? Kizárt, mondom ex kollégistaként
2020. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak egy hülye szabály miatt, kell felnőtt létemre vagy havonta 0forintból diákként tengődnöm, vagy bejárós leszek és egy zombi
2020. ápr. 29. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem engedik, konkretan otodeveskent is szar szabalyokhoz es kijarasi idokhoz kellett alkalmazkodnom (most vegzek es 19 vagyok)

En is dolgoztam suli mellett de hetvegen. Probald meg megoldani igy, mert rendszeresseget nem engedik. Egyszer engedtek azt meg hogy hajnalban messzirol jottem haza es a portas engedett be de biztos tobb alkalmat nem engednek. Az alap kimenok 22-23ig vannak

2020. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdesedre pedig valaszolva igen: de egy kozepsulis koleszrol beszelunk. Keress egyetemi koli de oda meg nem vesznek fel ha nem vagy az egyetemen (orulnek az ott tanulok ha kapnak kolit)
2020. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!