Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem nagyon tudok tanulni.....

Nem nagyon tudok tanulni.. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Szoval matekbol szabalyokat kene megtanulni de egesz nap ezen sirok, es a tanar altalaban engem szolit fel. Ha pedig nemtudom, akkor megkerdezi hogy mar megint miert nem tanultam. Soha nem ment a matek es sokszor mar valamit el sem kezdek megtanulni, mert tudom hogy amugy sem sikerulne. Es meg ma (is) kene tanulnom mas tantargyakra is, de egyszeruen nem megy. Egyfolytaban porog az agyam hogy pl: csak azert allnak velem szoba az odztalytarsaim mert van egy bizonyos baratnom, meg hogy mennyi mindent elontottam eddig. + Egyaltalan nincs onbizalmam.

Szoval valami tipp?:)



2020. okt. 13. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress valami olyan dolgot, ami motivál téged. Tűzz ki egy célt és hidd el sokkal jobban fog menni a tanulás, ha úgymond van miért. :)

És fejleszd az önbizalmadat, mert ez is játszik abban, hogy nem tudsz tanulni. Lebecsülöd saját magad, és ezért nem tudsz. Mert te azt gondolod magadról, hogy te ezt nem vagy képes megtanulni, pedig lehet, hogy ha máshogy gondolkodnál erről, akkor kisujjból kiráznád. :)

2020. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!