Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így mehetnék forgalmi vizsgára...

Így mehetnék forgalmi vizsgára? (B kategóriás)

Figyelt kérdés
Most lesz a vizsgám, és úgy tudom 30 órát le kell vezetni. Én 22 órát vezettem eddig. És jövő héten megyek vizsgázni. Nem érzem magam vérprofinak, de kellő magabiztosággal közlekedek, és kezelem az autót. Ennek ellenére kevésnek érzem ezt a levezetett óra mennyiséget. Vannak néha hibák amik becsúsznak, ezért se teljesen értem, hogy miért megyek vizsgázni. Arra játszik az oktatóm, hogy megbukjak?

2020. okt. 15. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ha aláírtad a kötelező óraszámot, akkor mehetsz vizsgázni.
2020. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Papíron biztosan meglesz a 29 órád es az 580 levezetett kilométered, anélkül nem vizsgázhatsz.


A lehúzós oktatók általában minél több órát vetetnek és direkt húzzák az időt, hogy később legyen a vizsga.


Ha úgy gondolod, hogy még nem állsz készen a vizsgára, akkor jelezd az oktatónak és mondd le.

2020. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy oda írja, hogy meg volt a 30 óra amit kifizettem, majd a vizsgán bukok, így mehetek pót órákra, ami fizethetek pluszba. Kevesebb idő alatt több pénz.
2020. okt. 15. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

#3 ha leakar húzni akkor nem így csinálja mert megvan a kockázat hogy nem bukik a tanuló és akkor nem vezet többet

amugy meg nemértem miért akarnak lehúzni mindenkit ugyis ha egy levizsgázik jön a következő, közben meg sírnak hogy menyire sok a tanuló és nembirják jól beosztani őket

2020. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hibáid még egy ideig lesznek is! De ne kattogj rajta, lehet, hogy elnézik és nem veszik hibának.

A 4-esnek igaza van. Amúgy tényleg lemondhatod. A vírus miatt meg pláne, de ha buksz sem dől össze a világ. Nem lesz beleírva a jogsiba, hogy hány órával, hányadikra mentél át.

Én nagyon sok órával mentem vizsgázni. Nem húzott le az oktatóm szerintem. Egyszerűen 32 éves fejjel sokára állt össze a kép.

Negyedikre mentem át 13-án. Az első után a vizsgabiztos mondta, hogy mit kell gyakorolni még. A másik kettőn izgultam. A 4-en ugyanaz volt a vizsgabiztos, mint a 3.-on. Még segített is. Az első vizsgám előtt családi gondok ütöttek be. Nagyon szétcsúsztam akkor. Éreztem is. A negyedik alkalommal már a vezetésre koncentráltam, nem a gondokra. Át is mentem.

2020. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!