Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó már ha 9.től...

Szerintetek jó már ha 9.től elkezdek tanulni érettségire otthon?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen felesleges.
2020. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már konkrét elképzelés van arról, hogy milyen irányba szeretnél továbbtanulni, akkor azokból a tárgyakból plusz versenyekre lehet jelentkezni.
2020. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát még van az elképzelés, aneszteziológus (altató orvos) szeretnék lenni. Ahhoz pedig biológiából és kémiából emelt szintű érettségi kell. Inkább ezekre szeretnék elkezdeni tanulni jobban. De ha még felesleges akkor rendben.
2020. okt. 18. 16:01
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem felesleges:) legalább rendesen felkészülsz
2020. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom, én az érettségi előtt 2 héttel kezdtem el, de mégis jó lett.
2020. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt ajánlanám, hogy nagyon nagyon figyelj az órán, nézd meg a nagy biológia feladatgyűjteményeket, merulj el jobban abban a témában amit éppen vesztek órán pl Biológia 1 Biológia 2 könyv ( hatalmas könyvek nem kell megijedni tőle, bár én első pillantásra frászt kaptam :D ). Aztán majd ott lesz a fakt, ott majd úgyis elég részletes lesz minden, szoros rendbe leszel fogva, rengeteget kell rá tanulni, és (valószínű) fogtok erettsegiket is megoldani mind emelt mind közép szinten.
2020. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

6# Konkrétan mely könyvekre gondolsz?

2020. okt. 24. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Huh, ha jól emlékszem Fazekas György és Szerényi Gábor írta a Biológia 1 és Biológia 2 könyveket. Azok nekem anno (meg azért ma is néha) sokat segítettek/segítenek.
2020. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A feladatgyűjteménynek a neve meg szerintem konkrétan Nagy biológia feladatgyűjtemény ( zöld színű és van hozza egy pink színű megoldókulcsos könyv)

Viszonylag könnyű mindegyikhez hozzáférni. A Biológia 1-2 könyveket a könyvtárból kolcsonoztem ki ( amúgy annyira nem olcsó) viszont a feladatgyujtemenyt megvettem a Libribe

2020. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!