Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erről az alapszakról ide...

Erről az alapszakról ide mesterre?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakon fogok végezni az egyetemen jövőre. Én igazából nem ezt akartam tanulni,csak a szüleim erőltették,hogy kell egy alap gazdasági diploma. Mindegy,lassan túl vagyok rajta,nem volt annyira vészes.

Design és művészetmenedzsment mesterre mehetek innen? Művészteis tárgyaim nem voltak ugyan ,de ha felveszem ott pluszban,akkor lehet? Gazdasági tárgyak is kellenek,azok megvannak.

Kiskorom óta magyon érdekel a dolog,művészeti vonalon szerettem volna továbbtanulni eredetileg is,csak a szüleim nem engedték ugye. Így most mégis a gazdaságit tudnám ötvözni a művészetivel.



2020. okt. 20. 00:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Megnéztem,és ide nem feltétel a művészetis előtanulmámy,portfoliot sem kell leadni,csak egy szóbeli felvételi van.

Mit gondoltok, lehetséges vagy semmi esélyem nem lenne?

2020. okt. 20. 00:50
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló cipőben járok, én is a BSc képzésemtől eltérő mester képzésre jelentkezek. Azt tanácsolom, hogy mindenképp próbáld meg, végülis nincs veszteni valód. Továbbá a tavaszi szemeszterben próbálj meg felvenni pár művészetis tárgyat, hátha jól jön a szóbeli felvételihez. Sok sikert!
2020. okt. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!