Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági alapszakról lehet...

Gazdasági alapszakról lehet menni politikatudomány mesterre?

Figyelt kérdés
Egész pontosan nemzetközi gazdálkodás szakról lenne szó. A felvis szöveget ne másoljátok, tudom, hogy ott felsorolják, de inkább konkrét esetekre/tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan, akinek sikerült így csinálni.

2019. febr. 2. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok ilyen ember nem valószínű, hogy lesz. Egy közgázos alap után miért mennének társadalomtudományis mesterre? Olyan viszont több is van - a gyakorin is -, hogy az alap vagy mester mellett elkezdenek egy politológia alapképzést is.
2019. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Egy közgázos alap után miért mennének társadalomtudományis mesterre?"


Karrierlehetőségek szempontból jogos lehet a kérdésed, inkább a terület iránti érdeklődés a motiváció.


"az alap vagy mester mellett elkezdenek egy politológia alapképzést is"


Erre én is gondoltam, de az alapszak egy évvel hosszabb és tele van alapozó tárgyakkal amelyek részben meg is egyeznek, ráadásul az állami félévekből sem jönne ki teljesen, ezért lenne előnyösebb a mester.

2019. febr. 3. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked oda húz a szíved, akkor csináld, csak mivel közgázos vagy, biztosan ismered az "opportunity cost" fogalmat. Bármi, amire igent mondasz, vagy amit választasz, az egyúttal (minden/sok) másról való lemondást is jelent.
2019. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!