Beülős tanuló-hely?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan helyet ahol jól lehet tanulni? Tehát nincs nagy zaj és nem zavarnak el 1óra múlva. Csoporttásrammal keresünk ilyen helyet közös tanulásra, tehát pl a könyvtár nem a legjobb, mert ott meg túl csöndben kell lenni, tehát fontos hogy lehessen azért beszélgetni is..

2020. okt. 20. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kávézó. Szerintem ha megfelelő fogyasztás van (pláne ha elosztva, mondjuk egyszer kérsz egy lattét, aztán két óra múlva egy süteményt...), a mai fogyasztásorientált és a COVID következtében a politika által agyon-vissza nyomorgatott helyek egyike sem fog elzavarni, ha mondjuk ott vagy akár 4-5 órát, és elosztva rendelgetsz magadnak ezt azt (ahogy előbb írtam... előbb mondjuk egy kávét, aztán 2 óra múlva egy süteményt, aztán két óra múlva egy nagyobb űrtartalmú fél literes üdítőt/alkoholmentes koktélt/alkoholmentes sört). Szóval ha folyamatosan van előtted valami, amit nem húzol ki egy slukkra azonnal, akkor szerintem ma Magyarországon egyetlen hely sincs abban az anyagi helyzetben, hogyha nem hőzöngsz, nem lármázol, nem anyázol/szitkozódol, stb. akkor megtegye, hogy elzavarjon. Egész egyszerűen ilyet normális helyzetbe se tehetne mondjuk, de ebben a járványhelyzet következtében kialakult pénzszegény (vagy inkább talán aránytalanul túlpolarizált) világban egyik se hiszem, hogy meg meri tenni, már csak azért sem, mert akkor biztosan bukik egy vendéget.

Persze nem olyan helyre mennék, ahol 1000 forint alatt nincs egy üdítő, hanem valami olcsóbb presszóba.

2020. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha várost írsz talán konkrét helyet is tudunk mondani. De ahogy az első írta, kávézó, vagy akár egy halkabb kocsma. ha laptopoztok érdemes olyan helyet keresni ahol van konnektor is (wifi szerintem már mindenhol van)
2020. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!