Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várod már a sulit? (Egyáltalán...

Várod már a sulit? (Egyáltalán nem rövid a kérdésem, kedves GYK :-) )

Figyelt kérdés
Hogy telik a nyaratok? :) Milyen osztályt kezdtek szeptemberben? :)
2010. aug. 9. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
orvosin leszek elsős. 2 évet kihagytam, és eszelősen ismétlem a kémiát, mert rettegek, h hülyének néznek:D
2010. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom már :D Legfőképp azért, mert Fősulira fogok járni és ez a dolog még új :) Lehet megbánom még ezt, hogy ennyire várom... de azért kíváncsi vagyok eléggé rá, hogy milyen lesz :) Új város, új környezet, új élet és új barátok várnak rám :)

Eddig szuper a nyaram :) Neked hogy telik? Te várod már? Hányadikos leszel?


18/L

2010. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is várom, mert borzasztó a nyaram. Gimibe megyek - új város, új élet, és a szüleimtől is elköltözöm. Amúgy pedig úgy vagyok, mint az első - csak én a törit meg az angolt ismétlem, és szintén nagyon félek, hogy hülyének fognak nézni. =( :D
2010. aug. 9. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem várom! Elhúzódott a vizsgaidőszakom, utána nyári gyakorlatra mentem, nekem múlt héten kezdődött a nyár, és maradt 3-4 hetem, hogy kipihenjem magam, és kezdődjön minden elölről! Nyaralásról le is mondtam idén, vagy bármilyen program/fesztiválról..
2010. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeptemberben leszek 2.os fősulin, szerencsére 1. már megvan, így nem fog érni meglepetés :)
2010. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másodéves egyetemista leszek, én is várom már, kicsit kezd sok lenni a nyárból, főleg mert semmi nem úgy alakul, ahogy terveztem, bár így sem panaszkodom :)
2010. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

:) én most leszek ált. iskolába 6. os!


12/f

2010. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!