Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van ez? (Szerintem nem...

Miért van ez? (Szerintem nem túl rövid a kérdés kedves moderátorok)

Figyelt kérdés

Én már tényleg nem értem ezt.

Ugye ez az UFO észlelések témakör? Akkor miért van az, hogy 10 kommentből 8 a reptoidokkal meg az inváziókkal foglalkozik, 1 404-el, a maradék egy meg vagy tényleg egy észlelés vagy egy hülyeség.

És akkor még elküldik a szkeptikusabb embereket a francba, amikor már idegesek, mert ezeknek a teóriáknak nem itt lenne a helye.


2011. júl. 17. 20:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

"Akkor miért van az, hogy 10 kommentből 8 a reptoidokkal meg az inváziókkal foglalkozik"


Mert jövőre invázió lesz, igazából 10ből 10nek kéne ezzel foglalkoznia, de az embereket nem érdekli annyira elviccelik, majd jövőre pedig jól elpusztulunk

2011. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De ez még mindig nem UFO észlelés, vagy te láttad a közeledő ellenséges űrhajókat?
2011. júl. 17. 20:36
 3/36 anonim ***** válasza:
"Reptilians ante portas"
2011. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ez tudod, hogy latin? És nem is ide tartozik, mivel nem válasz a kérdésre.
2011. júl. 17. 20:49
 5/36 anonim ***** válasza:
49%
A szkeptikusokat azért küldik el a jó fenébe, mert semmi keresni valójuk itt.
2011. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

"Hinni kényelmes. Tudni hasznos. Kételkedni szükségszerű."


Miért nincs itt keresnivalójuk? Inkább mindenki higgyen el mindent vakon? És ez még mindig nem válasz a kérdésemre, pedig már ketten is írtatok 3 kommentet.

2011. júl. 17. 20:56
 7/36 anonim ***** válasza:
Azért nincs keresnivalójuk itt, mert ha én írnék a vallás topikba hogy nincs isten mert nincs rá bizonyíték, akkor nekem se lenne ott semmi keresnivalóm.
2011. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Haaaa.... még mindig nem adtál választ a konkrét kérdésre...

Azért nem a vallás témakörbe írnak az ateisták, mert nincs ott semmi keresnivalójuk, hanem azért, mert van Valláskritika. De látom nem vetted figyelembe az előző kommentemet sem.

2011. júl. 17. 21:13
 9/36 anonim ***** válasza:
51%

Az h van valláskritika, az nem jelenti azt h nincs ufókritika.

A te kérdésed nem ide való, hanem az egyéb kérdések kategóriába, mivel nem ufókról kérdezel hanem saját sértődékenységedről.

2011. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:18

Ha már itt tartunk a legtöbb kérdés és válasz ami azokra érkezik nem az UFO témakörbe hanem a Vicc topikba tartozik.

2011. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!