Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Halálesetnél mi a teendő az...

Halálesetnél mi a teendő az egyetemen?

Figyelt kérdés

Pár napja meghalt az egyik szülőm.

Jövő héten vannak az egyetemen óráim és zh is lesz,de intézkednünk kell és nem rudtam tanulni a zh-ra miután megtudtam a hírt...

Ilyenkor ezt be kell jelenteni az egyetemen vagy van valami méltányosság? A hiányzásaimat nagyrészt már elhasználtam. Halasztani nem szeretnék.

Köszi!



2020. okt. 23. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
99%

Őszinte részvétem.

Méltányosságból kérhetsz egyéni tanrendet. Jelen pillanatban szerintem az lenne a legésszerűbb.

A ZH-t pedig megbeszélheted az oktatóval. Ha rendes, kijelöl egy külön időpontot, amikor csak te megírhatod.

2020. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%
Ha elhasznaltad a hianyzasaidat akkor igy jartal. Pont az ilyen esetek miatt lehet hianyozni parat, ha lusta voltal bemenni, akkor megbuksz, ennyi.
2020. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, persze, főleg mostanaban.. mert beteg sem lehetett, meg elintéznivalója sem lehetett..amugy nalunk is karantenba kerultek emberek( nem betegek csak kontaktok), suliba nem jöhettek, de ha ezen felül történik valami nem marad mas hiányzásod ami gáz.

Egyéni tanrendet kérj, meg kell beszélni az oktatokkal egyenkent. De ha rendesek( hátha van olyan hely is) megengedik hogy csak siman kesobb ird meg. Kitartás!

2020. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zolály ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom, velem pontosan ugyanez történt néhány hete. Ha szeretnél beszélni, írj.
2020. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!