Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Románia is elbukott, ott is...

Románia is elbukott, ott is online oktatás lesz piros forgatókönyv alapján? Mi mikor kapunk észbe?

Figyelt kérdés

Romániában eddig is lokális lezárások voltak. Most ennek vége.


Online tanításra tért át több mint háromezer román iskola

[link]


Romániában már 3014 tanintézetben zajlik kizárólag online az oktatás, a piros forgatókönyv alapján – közölte a tanügyi minisztérium. A megyei tanfelügyelőségek által hétfő délig közölt adatok szerint az ország 9748 tanintézményében a zöld forgatókönyv szerint, azaz személyes jelenléttel folyik a tanítás, 4894-ben a sárga forgatókönyv szerinti, azaz hibrid oktatás zajlik – írta a Transindex az Agerpres hírügynökségre hivatkozva.



Vagyis vagy online (középiskola) vagy hibrid (ált isk alsó tagozata).

Tehát kb mindenütt online országosan.


Mi mikor ébredünk? Szomszédos ország, miként Szlovákia, Szlovénia, Csehország. Mindenütt távoktatás van. Ott van esze a vezetésnek.

Na nálunk is hamar vége lesz a jelenlétinek mondjuk, csak nem értem minek húzzák azt ami amúgy is elkerülhetetlen.


2020. okt. 26. 19:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%

„Ha eddig nem tűnt volna fel, a kormánynak az a célja, hogy a lehető legkésőbb és legrövidebb időre kelljen bezárni az iskolákat,“



Hát sokáig táncolni pedig nem tudnak. Hamarosan Európa közröheje leszünk a körbe bezárt országokkal meg a „világszínvonalú egészségüggyel (hahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahah) mi meg nyitva.

Bár eddig is az EU közröheje voltunk. Mit számít.

2020. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Mi a svéd járványkezelést alkalmazzuk"


És mióta? Na ?

Mert nyáron még a Zorbán azt mondta a svéd modell alapvetően elhibázott megbukott modell, és idézem "Isten irgalmazzon annak a kormánynak amely a gazdasági érdekeket az emberélet elé helyezi" idézet bezárva!


Hát akkor Viktor neked az Isten irgalmaz majd? Max ő irgalmazhat, mert én biztos nem, tőlem nem kapsz felmentést. Megbuktál előre 10 életre te is meg a szaros kormányod is!

2020. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Majd ha bezárt minden, majd akkor."

Azt várhatod.

2020. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Az ég szerelmére őszi szünet van,neked ennyire nincs életed,hogy non-stop hőbörögsz? Kapjál már észbe,és csinálj valami hasznosat! Egész nap frissíted a hírportálokat és ha valamelyik ország szigorít posztolod ide és itt nyafogsz. Szánalmas vagy!

Élvezd ki hogy most nincs iskola,mert te sem a vírustól félsz,látszik az íràsodból,hogy szimplán utálsz bejárni,csak most van ürügyed.

2020. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Már beteges, amit csinál. Én kicsit sajnálom is szegényt:c
2020. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy sokkal jobb lenne a 0-24 láblógatás de akkor ugyanolyan mretén maradnál mint most.
2020. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"de akkor ugyanolyan mretén maradnál mint most."


Amit tanulmányaimban elértem eddig azt pont nem az iskolának köszönhettem. Az iskolai angollal 3x rugaszkodtam neki a felsőfokú angol nyelvvizsgának. Egyszer se sikerült.

Majd a tavaszi leállás alatt MAGAMTÓL NULLA tanári segítséggel nekifeküdtem. 95%-os vizsgát tettem.

Ennyit erről.

Ezért járjak be? Ezért a szar semmiért, hogy azt tanuljam amit otthon a 4 fal közt halál kényelemben is megtudok tenni?

Ezért utazzak napi 2x 1 órát a csomó büdösgyökér közé és bámuljam az életesemmi nulla tanárokat? Ezért???? Hát otthon egyedül 1000x többre jutok!

2020. okt. 27. 10:34
 18/26 A kérdező kommentje:

Az egész iskola mint koncepció vagy 50 éve okafogyott megbukott. Ld finn modell. Ott 1000x eredményesebbek teljesen más hozzáállással.


Persze most jön a Nagynemzethy idióta trolválasz hogy akko mennyé oda..

Ja. Állatok.

2020. okt. 27. 10:36
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Most bizonyítottad be kérdező, hogy ugyanaz a személy vagy, aki napról napra feltesz egy ilyen kérdést. Én is nyelvvizsgára készülök per pill és én is tanultam angolt tavasszal is. Hát nem volt olyan jó készülni online mint amilyen neked volt.

A nyelvvizsga eredményedhez gratulálok, de hidd el, sok ember nem kér többet a tavaszihoz hasonló online oktatásnak nevezett valamiből. Jöhetsz azzal, hogy sokan akarnak, de hidd el többen vannak olyanok, akiknek bejo a normális személyes oktatás.

2020. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Bejön *
2020. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!