Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Románia is elbukott, ott is...

Románia is elbukott, ott is online oktatás lesz piros forgatókönyv alapján? Mi mikor kapunk észbe?

Figyelt kérdés

Romániában eddig is lokális lezárások voltak. Most ennek vége.


Online tanításra tért át több mint háromezer román iskola

[link]


Romániában már 3014 tanintézetben zajlik kizárólag online az oktatás, a piros forgatókönyv alapján – közölte a tanügyi minisztérium. A megyei tanfelügyelőségek által hétfő délig közölt adatok szerint az ország 9748 tanintézményében a zöld forgatókönyv szerint, azaz személyes jelenléttel folyik a tanítás, 4894-ben a sárga forgatókönyv szerinti, azaz hibrid oktatás zajlik – írta a Transindex az Agerpres hírügynökségre hivatkozva.



Vagyis vagy online (középiskola) vagy hibrid (ált isk alsó tagozata).

Tehát kb mindenütt online országosan.


Mi mikor ébredünk? Szomszédos ország, miként Szlovákia, Szlovénia, Csehország. Mindenütt távoktatás van. Ott van esze a vezetésnek.

Na nálunk is hamar vége lesz a jelenlétinek mondjuk, csak nem értem minek húzzák azt ami amúgy is elkerülhetetlen.


2020. okt. 26. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

"akiknek bejo a normális személyes oktatás."


Hát én olyat még csak a mesében láttam. Soha ilyennel nem találkoztam.

2020. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha szünet után elkezdődik a jelenléti oktatás, akkor megpróbálják kibekkelni téli szünetig. Onnan pedig a tavasziig, csak hát az hosszabb idő.
2020. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
November végén tetőzik a második hullám.
2020. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"November végén tetőzik a második hullám."


khm.

mai cikk.


[link]


A nyolcezer magyar áldozat most optimista becslés


"Egyelőre megjósolni sem lehet, meddig tart"

2020. okt. 27. 20:19
 25/26 A kérdező kommentje:

"Ha szünet után elkezdődik a jelenléti oktatás, "


Ha. HA!!!

2020. okt. 27. 20:23
 26/26 anonim ***** válasza:
pci.
2020. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!