Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy mostanra már majdnem napi szinten jönnek új kérdések az online oktatásra való átállásról?

Figyelt kérdés
Mégis mit remélnek, itt majd valaki tényleg meg tudja őket válaszolni? Miért nem olvasnak és keresnek vissza? Vagy ezeket valami troll teszi fel?

2020. okt. 27. 06:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Nyomják a témát a fiatalok, egyszer megszagolták a tutit hogy nem kellett suliba járni, és azt hiszik hogy ez már mindig így lesz. Hát nem, majd beletörődnek. Addig meg özönlenek majd ezek a kérdések.
2020. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Engem egyáltalán nem zavar.

Egyszerűen csak azért, mert egyel sem találkoztam már legalább 3 hónapja.


A témák, amelyeket rendszeresen követek:

Elektronikus eszközök,

Ismerkedés,

Számítástechnika,

Szórakozás,

És az egyéb kérdések.

2020. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

#1:

Vannak olyan külföldön élő Magyarok is, akik eddig gond nélkül járhattak Magyarországra tanulni.

De most a vírushelyzet miatt rengetegen vagy itt ragadtak magyarországon, vagy pedig nem tudtak jönni.

Én is azok közé tartozom, aki nem tud hazamenni, mert majd visszafelé kötelező karantén vár rá.


Tehát én nagyon örülnék egy állandó távoktatásnak. Nem azért, mert nem szeretnék iskolába járni, hanem mert akkor végre mehetnék haza, mert nagyon hiányoznak az otthon lévő, számomra nagyon fontos emberek.

2020. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
És az állandó távoktatást nem úgy értem, hogy amíg világ a világ mindenki üljön otthon, hanem azt, hogy amíg ez az egész vírusosdi le nem cseng.
2020. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3: És ez most hogy jön ide? Nem erről szól a kérdésem, hogy ki mit szeretne (pláne, hogy ez nem is olyan kategória), hanem hogy mi a fenének teszik fel naponta ugyanazt a kérdést?
2020. okt. 27. 07:07
 6/27 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg léteznek olyan hülye gyerekek, akik azt gondolják, hogy a kormányból és az operatív törzsből mindenki napi szinten nézegeti a GYK-t, és így majd az ilyen kérdések hatására mihamarább bezáratják megint az iskolákat?
2020. okt. 27. 07:11
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom azért, mert azt hiszik, hogy egyik percről a másikra változnak a rendeletek
2020. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7: Napi szinten azért nem változnak. És a kérdést ki is lehet emelni. Valamint a rendelkezéseket lehet követni a megfelelő oldalakon, nem valószínű, hogy majd itt a GYK-n fog először napvilágra kerülni a frankó.
2020. okt. 27. 07:15
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

#8


És szerinted egy gyerek naponta a híreket böngészi? Nem tudom, te hogy vagy vele, de én általános iskolában max érdekes állatos, történelmi vagy természetről szóló cikkeket olvastam, nem aktuális híreket meg politikát.

2020. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem idegesít, a te kérdésed viszont igen. Az emberek azt kérdezgetik, ami érdekli őket. Te viszont nem akarsz tudni semmit, csak a hangulatot szítod.
2020. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!