Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy mostanra már majdnem napi szinten jönnek új kérdések az online oktatásra való átállásról?

Figyelt kérdés
Mégis mit remélnek, itt majd valaki tényleg meg tudja őket válaszolni? Miért nem olvasnak és keresnek vissza? Vagy ezeket valami troll teszi fel?

2020. okt. 27. 06:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a legtöbb ilyen kérdésnél az az érzésem, hogy ugyanaz teszi fel őket. Ugyanaz a beszédhasználat, stílus, minden.
2020. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
9: Ha ahhoz elég eszesek, hogy beregisztrálják magukat egy oldalra, ahova a korukból kifolyólag még nem szabadna, akkor a hírekre us rá kell, hogy tudjanak keresni.
2020. okt. 27. 08:36
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
#12 persze, nyilván ugyanolyan egyszerű ide regisztrálni, mint gyerekként eligazodni a sok különböző hírportál között.. Voltál te gyerek?
2020. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13: Voltam, csakhogy én '97-ben végeztem az általánost, egy kicsit más idők voltak. De még így is az a helyzet, hogy napilapot, hetilapot és egyéb folyóiratot böngészve mindig meg tudtam találni azokat a részeket, ahol az engem érdeklő dolgok voltak. Nehogymár azt akard beadni nekem, hogy egy mai felsős általános iskolás, aki ide be tud regelni, majd nem képes ráguglizni az online oktatással kapcsolatos hírekre, pluszban beállítani, hogy teszem azt csak az elmúlt 24 órában érkezetteket lássa! Te sem gondolhatod ezt komolyan.
2020. okt. 27. 09:03
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokan arra lusták hogy egy kicsit keressenek vagy visszakeressék itt, hogy feltettek-e már hasonló kérdést mert így hát tényleg idegesítő főleg amikor csak azokat látod egymás után vagy hússzor.
2020. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ugyanaz az egy szerencsetlen luzer irja az ezzel kapcsolatos kerdeseket. Multkor mar bevallotta h nincsenek baratai, rohadt introvertalt es utal mindenkit ezert alig varja h otthon ulhessen es ne kelljen suliba jarnia.
2020. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

#14


Ha '97-ben végezted el az általánost, akkor fogalmad sincs, milyen ma a gyerekeknek. Telefonnal a kezükben születnek, de ez nem azt jelenti, hogy jól használják pl. a keresőt. És sokszor arra kíváncsiak, hogy mások szerint mi lesz, hogy lesz, mire mekkora esély van, ezt pedig itt a legegyszerűbb megtudni. Nem a legújabb rendelet kivonata érdekli őket.

2020. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem idegesít. Szerintem teljesen érthető, ha foglalkoztatja őket ez a kérdés. Amúgy tovább lehet tekerni; ha nagyon unom már, én is azt csinálom. De annyi h*lye kérdés van ezen az oldalon, "elférnek" ezek is. Válogasd ki, ami érdekel és kész.
2020. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 14 évesen végigböngészted az összes napilapot minden nap ha érdekelt valami. aha. persze.


Melyik volt a kedvenced? Magyar Nemzet, Népszabadság, Magyarhírlap, Népszava, Szabad Föld?

2020. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

17: Akkor lehet, én vagyok rosszul összerakva. Nálam gyerekként is a hivatalos hírekben leközölt dolgok élveztek prioritást, nem pedig azok pletykás verziói, emberek egyéni véleményei, tippelgetései. Ez most kb. olyan, mintha teszem azt az öbölhárorú idején avval nyaggattam volna mindenkit a családban meg az utcán, hogy mondja meg mi lesz a végkimenetele. Vagy 9-11 idején (bár akkor már 19 voltam, de a példa attól még jó) avval, hogy mondják meg, lesz-e harmadik világháború.


19: Hiszed vagy sem, de igen. Amit a szülők megvettek, végignézegettem, illetve egy idő után már én is vettem. Amúgy hírek tekintetében a Délmagyarország, ha annyira tudni akarod. Valamint a tévéújságban is meg tudtam keresni az engem érdeklő rovatokat. Nem hiszem, hogy egy mai felsősnek sokkal nagyobb kihívás lenne ráguglizni arra, amit tudni akar.

2020. okt. 27. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!