Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet diákigazolványhoz...

Hogyan lehet diákigazolványhoz "jeligét" szerezni?

Figyelt kérdés
Néztem a felvételi jegyzékeken, hogy valahol az OM helyett egy szócska van, de nem jötten rá, hogy hogyan lehet ilyet szerezni...

2020. okt. 27. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A neptun kódra gondolsz?
2020. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 nem
2020. okt. 27. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy a felvételire lehetett saját választású nickname-mel is jelentkezni...????
2020. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi lapon volt egy kérdés, hogy szeretnéd -e, ha inkább egy jeligével azonosítanának téged a diákigazolvány-szám helyett, oda lehetett beírni.
2020. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te találod ki, hogyha szeretnéd, hogy az om azonosítód helyett valami más jelenjen meg, amit te könnyebben be tudsz azonosítani. de ez egyébként csak egy opcionális, azaz választható lehetőség.

(ha jól emlékszem én pl anno SZIMBA01et írtam be xd)

2020. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!