Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemre szeretnék...

Orvosi egyetemre szeretnék bejutni, jól számolom a pontjaim? 18/L

Figyelt kérdés
Előre is elnézést, ha idétlennek tűnik a kérdés, de mivel külhoni diák vagyok, nem igazán egyértelmű nekem az egész pontszámítással kapcsolatos rendszer. Tehát ha jól értem, mivel osztatlan képzésre jelentkezem, a kémia, illetve biológia érettségim eredményeit szeretném megduplázni. Mivel külföldi vagyok, és nálunk csak jegyeket kapunk pontok helyett, ha a legjobb érdemjegyet kapom, az alapvetően instant 100 pont. Tegyük fel, hogy mindkét érettségimre 100-100 pontot kapok, az duplázva ugye 400, és ahhoz, hogy az érettségijeim elfogadják emelt szinten Magyarországon, egy vizsgát kell tennem, amire 50 többletpontot kapok. Emellett lesz még egy középfokú angol, illetve szlovák nyelvvizsgám is. Ha jól értelmeztem eddig a dolgokat, akkor egy középfokú nyelvvizsga alapkövetelmény, viszont a másodikra kapok 28 többletpontot? Tehát összesen 478 pontom lenne?

2020. okt. 31. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Ez mekkora ellenérv volt, hűha! 🤣


Kérdező, azért nem mind vagyunk ilyen taplók errefelé, ne írjál le mindenkit egy pár ilyen alak miatt már 18 évesen.

2020. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
a kérdésre válaszoltak azóta? Mert engem érdekelne azért a válasz-
2020. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#29


De, rajtuk múlt. Miskolcon konkrétan egyszerű emberek mentek harcba, és először nyertek is. A következő ütközetben ha jól emlékszem, már segítet is kaptak, mert nem bírtak az ellenféllel. Ha ez nem történtik meg, ma a szlovák határ valaszínűleg ma lehúzódik egészen Borsodig.

2020. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg is történt az, amit mondtam. Na, én kiszállok ebből a vitából, higgyetek, amit akartok. Hello.
2020. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha 5-öst szerzel akkor 100%. Viszont sok helyen kérnek hogy írj egy tesztet, kiegészítőként. Vedd fel a kapcsolatot a tanulmányi hivatallal. Minden egyetemnek a holnapján ott vannak egy elérhetőségek. Erre nem biztos hogy mindenhol ugyan az a válasz. Szóval akkor tennéd legtutibban ha minden egyetemet felhívnál amit be akarsz jelölni. Sőt ha pl szlovákiai vagy és érettségiznel szlovakból akkor azt el is fogadják B2 nyelvvizsgának ami a diplomához kell
2020. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Oh, és kedves első. A kormány nem támogat ebben az országban senki, csak a saját pereputtyát meg zsebét.
2020. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, h a külhoni magyar, magyarabb, mint a magyar magyar. De csak addig, míg a pénzt osszák. Mikor a pénzt szedik, akkor magyarul is elfelejtenek. (tapasztalat)


A kérdezőnek pedig tanácsolom, h facebook-os csoportokban érdeklődjön. Ott segíteni fognak abban, h hogyan kell a magyar államot minél szebben lehúzni.

2020. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!