Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes aláírni az online...

Érdemes aláírni az online petíciót, ami az iskolá bezárása miatt lett létrehozva?

Figyelt kérdés
Én most kaptam meg,s aláírnám, de ezt ki nézi vsgy egyáltalán érdekli az államot?

2020. okt. 31. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

Az orvosok, a virológusok, az országos tisztiorvosi intézmények adják a javaslatot a kormánynak, a kormány pedig aszerint dönt.

2020. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Árt neked, ha aláírod? Nem. Akkor? Bonyolult?
2020. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Egyrészt nincs értelme, másrészt nem kéne szétbarmolni az oktatást. Ne írd alá.
2020. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ááá, nem kell szétbarmolni az oktatást, csak az egész országot kell szétbarmolni! Aki így gondolkozik, az úgy mégis mire számít, hogyan és mikor fog eltűnni a vírus? Hány halott után?
2020. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ne menj boltba meg kocsmába se, meg dolgozni se. Ok? Más meg hadd élje az életét.
2020. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Amíg meg nem hal. Mint a mesében.
2020. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A petíciókat be lehet nyújtani a megfelelő hivatalokanak, persze egyáltalán nem készpénz arra, hogy hozzon változást. Én aláírtam, fájni nem fájt.
2020. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!