Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzett valaki két alapszakot?...

Végzett valaki két alapszakot? (Nem egyszerre.) Mi a helyzet ezzel?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki ilyet csinált, az miért végzett kettőt, hány év eltéréssel, anyagilag hogy oldotta meg, dolgozott-e mellette és bármi, amit még el tudtok mondania.

2020. nov. 5. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Most csinálom a másodikat.

15 éve diplomáztam, mondhatni kiégtem, de inkább azt mondanám, hogy végre rátaláltam magamra.

Totális hátra arc.


Levelezős vagyok, dolgozom mellette. még 2 év hátra van, egyre nehezebb megoldani, de csak-csak sikerülni fog.

2020. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén. 11 éve diplomáztam, és teljesen kiégtem. Belevágtam egy nem rokon képzésne, most másodéves vagyok az új szakon. Távoktatásban csinálom, és nyilván dolgoznom kell mellette. Nehéz, még munkahelyet is váltanom kellett miatta, de megéri.
2020. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy év átfedéssel végeztem/végzem. Azért, mert az elsővel nem akartam elhelyezkedni, csak szimplán érdekelt, erre pedig akkor jöttem rá, mikor már könnyebb volt befejezni, mint otthagyni.

Anyagilag úgy oldottam meg, hogy az egyik esti képzés, és onnantól, hogy végeztem a másikkal, dolgoztam. Addig meg volt ingyenes félévem. Ha nem lett volna, én nem vagyok az a típus, aki hisztizik egy kis diákhitel miatt, ugyanis van olyan jó befektetés a másik szakom, hogy már gyakornokként is tudom fizetni a tandíjat. Azért havi 50 000 ft nem a világ egy teljesállású fizuból.

2020. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, mi az a jó második szakod?
2020. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinformatikus
2020. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!