Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehezek ezek a...

Mennyire nehezek ezek a szakok egyetemen? Milyen tárgyak kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Gazd és men.

Logisztika

Turizmus és vend


Olyan emberek tapasztalatait várom, akik elvégozték vagy éppen csinálják. Egyetemet is írnjatok légyszíves.



2020. nov. 7. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én most gazdmenen vagyok. Szerintem ha komolyan gondolod akkor nem vészes. A matekot tudni kell hozzá de azért nem egy mérnöki szint, meg lehet tanulni mindent. A matekon kívül igazából semmi más alapismeret nem kell. Azért nyelveket manapság mindenképp érdemes tanulni de ez nem szakfüggő.
2020. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Meg lehet oket csinalni, kozepkategoriasnak mondanam oket. A matek jol fog jonni, szerintem azt valaszd emeltnek. De egyebknet hogy melyik targy felveteli tantargy azt felvin tudod megnezni, mert kulonbozhet ugyananannal a szaknal is (pl turizmuson a nyelvet meg torit tuti elfogadjak). Hozzatennem ezekben mindharomban segit a matek tudas, foleg elso kettoben, a harmadikban gyengebb. De ha mas tantargyat kerdezel, ami hasznos lehet tudas szempontjabol, akkor semmi (a matekon kivul).

Egyikhez sem kell semelyik tantargy tudasa, nem azokat fogod tanulni ezeknel amit kozepsuliban.

2020. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!