Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik volt nektek nehezebb a...

Melyik volt nektek nehezebb a Gazdasági Matematika 1 vagy 2?

Figyelt kérdés
Mikro vagy makroökonómi?

2020. nov. 9. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Számomra a gazdasági matek volt a nehezebb, hála istennek most lesz az utolsó belőle ebben az évben. A makro- mikroökonómia nekem könnyebben ment.

Amúgy most vagyok másodikos alapképzésen.

2020. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Marmint kulon kerdes akart lenni. A matek1 et. a matek2-vel a mikrot a makroval akartam osszehasonlitani nehezsegre. mert ugy tunik meg lesz a felevbe a matek1 mikro es kicancsi vagyok hogy ezekhez kepest milyen nehezsegre a matek2 makro
2020. nov. 9. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Matek 2 szerintem ugyan olyan nehézségű mint a matek 1, én amúgy úgy látom viszonylag, hogy nehézségben inkább a mikro és a makroökonómia között van különbség.

2020. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A makro a nehezebb?
2020. nov. 10. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

1,3-as vagyok.

Igen a makro nehezebb mivel az a mikrora épül így nem elég annak a félévnek a tananyaga amit akkor tanulsz hanem kell tudnod hozzá a mikrot is hogy elindulhass.

2020. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!