Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Madách Imre Gimnázium vélemények?

Madách Imre Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8.os vagyok, tehát lassan el kéne döntenem, hogy melyik iskolában tanulok tovább. A budapesti Madách Imre Gimnázium nagyon szimpatikus volt eddig, azon belül is az angol tagozat, viszont olvasgattam, és kissé elszomorodtam. Sok olyat olyat láttam, hogy oda sznobok járnak, és inkább a pénzesek helye az a suli.. Ráadásul nyílt napok sincsenek most a vírus miatt, tehát az esetleges jövőbeli osztálytársaimmal sem tudnék találkozni.

Ha valaki oda jár, ismerőse, esetleg tud róla pár infót, az megosztaná velem?

Olyanokra lennék kíváncsi, hogy milyen a közösség, milyenek a tanárok, befogadóak-e az emberek, mennyit kell tanulni, vért kell-e izzadni a jó jegyért, hogy megéri-e odamenni, Ti megbántátok-e.

Nekem azzal is telibeszélték a fejemet, hogy a pesti sulikban kinéznének a "vidékiségem" miatt. Ez valóban így van?

A sulinak van kolija? Az milyen?


Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett, csak rengeteg kérdésem van, ami szerintem érthető...😅

Előre is nagyon köszönök minden segítséget!


2020. nov. 10. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már egy hónapos a kérdés, de azért válaszolok. Én odajárok, és nagyon szeretem, nem bántam meg, egyáltalán nem tapasztaltam sznobságot, és mi nem is vagyunk valami pénzesek, mégis odajárok. Az osztálytársaim is jó fejek, nem ítélnének el amiatt, hogy márkás cuccokban megyek-e suliba, vagy nem.

Jók a tanárok, a közösség szerintem szuper, és mindenkit befogadnak. Van vidéki osztálytársam is, nem közösítjük ki, és az Apáczai kolijába jár, azt mondja, hogy szereti.

Én meglepően tapasztaltam, hogy annyira nem kell sokat tanulni az ötösért, és egész jól állok szinte mindenből.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátban. :)

2020. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a vidékiséged miatt ne aggódj, csak egy jó poén lesz max, ha valahonnan a világ végéről jársz. összességében jó suli, ha idejössz az erdei iskolát bazira fogod élvezni :D
2021. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!!:) Megnyugodtam:D
2021. jan. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!