Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a tavaszi félév...

Szerintetek a tavaszi félév egyetemen már személyes lesz?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Lehetséges, mert 3 hónap múlvára várják a vakcinát.
2020. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem hiába lesz 3 hónap múlva vakcina, ha nem térítésmentes akkor kb senki nem fogja beoltani magát, meg kérdés hogy egyáltalán olyat vesz-e az ország amit az eu elfogad és engedélyez.

Így ezekből kiindulva azt mondanám, hogy tavaszi félév első fele még online lesz, később lehet oldani. De intenzíves oktatóm is hasonlóakat gondol, csak ő azt is hozzátette hogy kb májusra ha lesz megfelelő átoltottság, ha minden jól megy.

2020. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ez a tanév is kuka lesz.
2020. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Mivel áprilisban tervezik az oltásokat tömegesen mindenkinek, hát én kétlem hogy elkezdődne.
2020. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon remélem.
2020. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy Egyetemen dolgozom, nekünk azt mondták, hogy személyes oktatást terveznek. Egy másikon tanulok, onnan nincs infók.

Amúgy nem gondolom, hogy az lesz. Max hibrid. Vagy az első fele online, utána megpróbálnak visszaállni. Ez a jövő zenéje..

2020. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Melyik egyetem ahol jelenletit terveznek
2020. nov. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!