Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt földrajz szóbeli érettsé...

Emelt földrajz szóbeli érettségi hogyan zajlik ? a tételek hogy néznek ki egybe függnek e kettő vagy külön külön milyen feladatból állnak hány percem lesz kidolgozni ha elakadok kapok segítséget tehát egy részletes válaszra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap fogok emelt földrajzból szóbeli vizsgát tenni! nagyon nehéz dolgom lesz mivel kb fél éve kezdtem eltanulni semmi tanár semmi külső segítség nélkül . Tehát teljesen egyedül illetve internet segítségével dolgoztam ki a tételeket stb ..... nem kérek negatív kommenteket , hogy mért kezdtem el így tanulni stb a válaszokat köszönöm.!
2020. nov. 12. 17:29
 1/1 anonim válasza:
Na, milyen volt?
2023. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!