Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek decemberben...

Szerintetek decemberben kinyithatnak az iskolák újra?

Figyelt kérdés
12-es vagyok és érthető, hogy szeretnék bejárni, mert kalap fosószilva ez az egész digitális.

2020. nov. 13. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
nem fognak decemberbe az fix
2020. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Remélhetőleg nem. Egyébként mér szar? Sokkal jobb és kevesebb teher van a diákokon. Nekem minden nap 9-13 között kell gépközelben lenni, nem kell reggel 6kor kelni hogy beérjek, ezáltal napi 3 órával többet aludhatok, ezért kipihentebb vagyok és könnyebben is megy a tanulás. Sokkal kényelmesebb és tudok a saját tempómban haladni. Amíg be kellett járni a suliba addig semmi szabadidőm nem volt, így délután 2 után estig szabad vagyok. Mi az oka, amiért ellenzitek a szabadságot? 🤔
2020. nov. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudni. Ezer dolog történhet még, de jelen pillanatban nálunk a tanárok azt éreztetik, hogy januárban találkozunk.


#2 Nem mindenkinek szabadság ez. Te jó helyet fogtál ki, de Én és sok más diák reggeltől estig ülünk a gép előtt(tavasszal is ez volt), mert a tanárok csesznek az órarendre. Mi sokszor este 9-10-11 órakor kaptunk házit, úgyhogy küld vissza 1-2 óra alatt. 13.-os vagyok, elmondhatom azt, hogy mehetünk gyakorlatra(akinek kell), de az összes többi hétköznap és hétvégén üljünk a gép előtt, mert a tanárnak hétvégén vagy éjszaka kellenek a házifeladatok, projektmunkák. Online órát nem tartanak, de azért folyamatosan küldik a feladatokat rövid határidővel.


Számomra 110%, hogy több munka van az egészben, mint máskor. Úgy írtam dolgozatot, hogy a gyakorlati helyemen voltam, de a tanárt nem érdekelte, mert neki akkor volt jó. Abban az osztályba ahová járok, ott mindenki vissza sírja a rendes sulit. Inkább utaznánk 2-3 órát naponta, de lesz szabadidőnk rendesen és nem kellene 3-4x annyi feladatot megoldani naponta, mint most, hogy reggel héttől legalább este tízig legyél gép közelben.

2020. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanez, hármas, ugyanez... 😥


Szerintem csak januárban.

2020. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

2-es vagyok

Én is 13. osztályba járok, tavasszal érettségiztem, sokkal könnyebb volt így. A tanárok nekem is van hogy este 10kor küldik el a feladatot classroomban aznapi határidővel, de én másnap 9-13 között csinálom meg. Egyik tanár szóvá is tette hogy miért kések mindig a feladattal, én meg megmondtam hogy az iskola szabályai szerint 9-13 között vagyunk kötelesek a gép előtt ülni. Nem tehet semmit ha később küldesz be valamit. Bár a feladat is sokkal kevesebb nekem, amíg be kellett járni egész órán csináltuk a feladatot és utána otthon is kellett, most meg van napi egy feladatom tantárgyanként

2020. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!