Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most ha az egyetemek kinyithat...

Most ha az egyetemek kinyithatnak, de a kollégiumok nem, akkor a kollégista egyetemisták hogy járjanak be az egyetemre?

Figyelt kérdés
Nekünk majd valószínűleg menni kell valamikor gyakorlati órákat pótolni, de kollégiumban nem lehet lenni, mert nem nyithatnak ki. Akkor a kollégistákkal mi lesz? Hotelben nem lakhatunk, azt nem tudnánk kifizetni, a bejárás meg abszolút nem megoldható olyan sok km-ről. Ezt hogy gondolták, vagy mi benne a logika?

2020. máj. 16. 23:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Baratoknál sem tudok aludni, mert kollégisták. Egy bejárós van köztük, de neki szívbeteg az apukája, hozzájuk így még nem mennék, mert nem tudni hogy ne adj Isten hordozó e a vírust.
2020. máj. 16. 23:34
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy értelmeztem hogy a kolisok be mehetnek csak látogatóban nem
2020. máj. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondták a kollégiumok látogatása tilos, tehát egyáltalán nem lehet menni.
2020. máj. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell pótolni a gyakorlati órákat egyáltalán?
2020. máj. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezt így nem tehetik meg. Csak gondolkoznak. Akik meg hallanak ezt-azt, pletykálnak. Meg kell várni a biztos híreket.
2020. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Abszolút tilos a kollégiumba bemenni még a hallgatóknak is. Az volt írva hogy a kollégiumok zárva maradnak. Ezért nem értem, hogy hogy gondolták, mikor a legtöbb egyetemista kollégista.

A gyakorlati órákat meg nyilván azért kell pótolni, mert a gyakorlat a fontosabb nem az elmélet. Legalábbis egészségügyben mindenképpen.

2020. máj. 17. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy kinyithatnak még nem azt jelenti, hogy ki is fognak. Nyilván ha kötelezővé tesznek pl gyakorlat pótlást, akkor biztosítanak majd szállást is azoknak, akik igénylik. Az elmúlt 2 hónapban is lakhattak koliban azok, akik máshogy nem tudták volna megoldani a lakhatást, mert pl külföldiek, vagy kötelező gyakorlatuk volt (nálunk volt ilyen is).
2020. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk már jött róla üzenet, hogy jövő héten menni kell, viszont a kolim elutasított, hogy oda nem lehet menni. Írtam másik diákszállónak, de az is elutasított, szóval nem tudom hogy fogom megoldani, mert ha be kellene járnom, akkor hajnali 3-kor kellene kelnem és még akkor se biztos, hogy odaérnék 8-ra és nagyon drága oda-vissza egy héten keresztül a vonatjegy még diákigazolvánnyal is nem beszélve arról, hogy kb semmit nem alszom akkor. :( Fogalmam sincs mit csináljak, a záróvizsgám múlik rajta :(
2020. máj. 18. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Én a TO-n jelezném a problémát. Ha csak vonogatják a vállukat, akkor az oktatási dékánhelyettesnek / dékánnak. (Legjobb lenne, ha összegyűjtenétek, hány embert érint és a HÖK intézné, elvégre ezért vannak!)
2020. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha egészségügyi szakra jársz, akkor próbálkozhatsz nővérszállóval is. De egyébként biztos nem egy-két embert érint a probléma, a legjobb lenne, ha összegyűlnétek és közösen kérvényeznétek a dékánnál, hogy biztosítsanak kollégiumi helyet.
2020. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!