Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb matek tanulós...

Melyek a legjobb matek tanulós mobil alkalmazások?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen célra.

A Photomath például nagyon hasznod tud lenni, egy bizonyos szinten. Vagy a GeoGebra, bár nem tudom, hogy az van-e okostelefonra is.

2020. nov. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van geogebra telóra és imádom <3.


Számolós tárgyakra a the organic chemistry tutornál nem létezik jobb. Hihetetlen, hogy a srác minden létező témakörből, minden szinten csinált már videókat és jelenleg is csinálja. Meg úgy tanít, hogy van egy videó, ahol elmondja érthetően az elméletet, aztán jön egy 1órás videó, ahol a lehető legtöbb feladaton részletesen végig megy. Imádom a srácot, nem tudom elmondani, hogy egyetemen hány tárgyamat köszönhetem neki.


Kifejezetten tanulós app egyértelműen a khan academy. Teljesen ingyenes és a csávó aki csinálja nem csak nagyszerű tanár, de kifejezetten az a célja, hogy a lehető legtöbben kapjanak minőségi ingyenes oktatást. Meg már 2008 óta csinálja, így mindenről találsz brutál részletességgel anyagot (sőt általában túl részletesen van szó mindenről).

Magyar részről matekingnak van díjnyertes weboldala, ami elég mobilbarát. De itt sok anyag fizetős, de legalább nevetségesen olcsó, csak 2950 forint több mint fél évre.


Személy szerint én matekingot és khan academy-t használtam tanulmányaim során. Mateking gyorsan elmondja a lényeget és bevezet egy bonyolult témakörbe könnyedén. Közép szinten ez elég, emelt szintre/egyetemre nyílván még rengeteg gyakorlás kell és több feladat típus ismerete. Ilyenkor jön jól khan academy, ahol nagyon nagyon sok feladattal találkozol majd. Meg a fentebb említett organic chemistry is ilyenkor jön majd jól.

2020. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Mindkettőtöknek ment a pont!

#2. Te a tanulmányaid alatt mit értesz?

2020. nov. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!