Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi (k) a legjobb (német)...

Mi (k) a legjobb (német) nyelvtanulós applikáció (k)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! masfel eve tanulok nemetul, de ugy erzem hogy nagyon keves szot ismerek. Milyen alkalmazasokat ajanlanatok (iphonera) ahol sok szot (jatekosan) megtanulhatnek? Nem a duolingora gondolok es tarsaira. Legyszi ne jojjetek azzal hogy ilyen appokkal soha nem megyek semmire egyszeruen csak mindennap szeretnek megtanulni par uj szot a suli mellett hogy bovuljon a szokincsem:)

2018. jan. 22. 15:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem a Német Fun Easy Lern van meg. Nekem bejött. De lehet csak azért tűnik jónak nekem mert közben én németet tanulok. De ha németül nézzel filmet abból is sokaz tanulsz.
2018. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
letoltottem es tenyleg nagyon jo koszi:)
2018. jan. 24. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
ankistr.net
2018. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!