Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van 2 tárgyam amiből...

Ha van 2 tárgyam amiből háromszor is sikertelenül vizsgáztam akkor lesz lehetőségem mind a kettőből egy negyedik javító vizsgát tenni?

Figyelt kérdés

A Károli Gáspár Református Egyetemre járok és olyan helyzetbe kerültem buta elsőévesként tavaly hogy nagyon le akartam tudni a tárgyat, de egyszer sem mentem át a 3 alaklomból, illetve az egyik tárgynál kétszer nem mentem el sem a vizsgára. Negyedik vizsgát meg talán csak dékáni méltányossági kérelemmel lehetne felvenni, de az meg azt hiszem csak egyszer lehet tárgyakra vonatkozóan. Engem itt most akkor ki fognak rúgni vagy mi lesz?

Belátom nagyon sokat hibáztam és nagyon szégyellem magam emiatt mert nem figyeltem.

Kérlek aki tud segítsen válaszával. Köszönöm.



2020. nov. 14. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

3 tárgyfelvétel +1 dékáni külön engedélyes felvétel lehetséges és összesen 6 vizsga.

Legalábbis mikor utoljára a KRE tanulmányi és vizsgaszabályzatát olvastam kb. 4 éve, akkor így volt.

2020. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jól értelmezem vizsgafelvételhez nem kellene külön dékáni, csak akkor ha a tárgyat vennéd fel negyedik alkalommal?
2020. nov. 14. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy felevben 3x mehetsz el vizsgazni nalunk, de ha jofejek negyedjere is beengednek, ugy hogy valamit elstikliznek ezt a tanarral kell megbeszelni. De ez nem azt jelenti hogy kovetkezo felevben nem veheted fel megint a targyat. Felveheted csak vizsgara (ha inditjak) kovi felevben es azutaniban is, osszese tehat 9 vizsgalkalom, es csak ezutan kell a dekani. Nyilvanvaloan viszont csuszhatsz igy, ha epul ra valami.
2020. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat így már minden tisztább, így rendben vagyok.
2020. nov. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!