Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mi volt az álommunkája?...

Kinek mi volt az álommunkája? Ki az aki abban is dolgozik?

Figyelt kérdés
Sokat vitatkoztunk azon, hogy hány ember végzi az álommunkáját és hány kényszerül abba a helyzetbe, hogy mást végezzen, és felmerült, hogy mennyi ebben a szülők befolyása. Értem ez alatt, hogy értelmiségi szülők elvárjak, hogy a gyerekük is továbbtanuljon, nem hiszik el, hogy esetleg ácsként vagy esztergályosként lennének boldogok, míg kevésbé képzett szülők nem is látják a lehetőségeket, nem adnak olyan könyveket a kezükbe vagy nem íratják be őket olyan programokra, amik a képességeiket fejlesztenék. Kinek mi erről a véleménye, tapasztalata?

2020. nov. 18. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg szerencsém van az álommunkámban dolgozni.
2020. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi oktató vagy terapeuta. Nagyon hasonló kevert munkakörben dolgozom jelenleg, tanítok és mentális egészséggel is foglalkozom:)
2020. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig is segíteni akartam másokon, diplomás ápoló lettem. Eleinte szociális szférában dolgoztam, nagyon szerettem, de mivel minimálbérnél tobbet nem tudtak fizetni tovabb leptem. Több mint a dupláját keresem az állami egészségügyben (persze rengeteg túlórával és éjszakázással), de 3 év alatt annyira kiegtem, hogy munka mellett elkezdtem egy teljesen más szakon kezdtem tanulni.


Szüleim egyszerű szakmunkások, ami engem csak annyiban befolyásolt, hogy nem sok iránymutatást tudtak adni, merre es egyáltalán hogyan tovább ha én tovabb akarok tanulni.

2020. nov. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tény szomorú, mert nekem az az álom munkám, hogy teljesen hivatalosan be vagyok jelentve vagyonőrként. És igy lesz nyugdíjam ha másnak is lesz.
2020. nov. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!