Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A huszadik században miért...

A huszadik században miért volt kötelező bejárni órára szakközépben, mikor az érettségi volt a lényeg?

Figyelt kérdés

Csomó időt kibsztam az ablakon, az idő még pénz. Mentem volna dolgozni. Már van az u.n előrehozott érettségi ami nagy segítség a mai diákoknak. Egyedül feltétel az osztyzóvizsgák. Az érettségit elzárnák a diáktól addig, míg a hetesi gyakorlatokat nem teljesíti ( de nem évülne el).

Végül már csak a gyakorlati érettségi lenne a melóhelyen.

Ez olyasmi.követelmény mint hogy az államvizsga mellé kellett egy nyelvvizsga is hogy diplomát kapjunk.

A sok.sallang tárgyat is hülyedégnek tartottam ( fizika, kémia, tesi). Miért nem lehetett ezt pénzzel kiváltani?! ( Fizetni a sulinak). Tönkretették a Földi pályafutásom, meg hogy a fősuliröl se lóghattam, szemináriumra be kellett járni.

Csomó évem elúszott. Végül skizofréniát kaptam.



#érettségi #Suliba járas
máj. 10. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Igen - kedves kérdező - a fentebbi eszmefuttatásod alapján ez a skizofréniás diagnózisod teljesen hitelesnek tűnik!
máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Kapaszkodj meg Kérdező! Nem csak a 20. században hanem a 21. században is kötelező bejárni az órákra. Régen szakközépben most technikumban a kötelező óralátogatás célja az, hogy a hozzád hasonló IQfighterek ne írjanak ki ehhez hasonló értelmetlen kérdést.
máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

"A sok.sallang tárgyat is hülyedégnek tartottam ( fizika, kémia"

Gondolom az már nem jutott el a tudatodig, hogy valaki ebben az irányban szeretne tovább tanulni...

máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!