Hány oldalas egy zh?

Figyelt kérdés

Én még nem járok egyetemre, de a tesi tanár most adott fel 10 oldalas fogalmazást, olyanról amiről mindössze 2 normális weboldal van és az sincs meg 2 a4 oldal.


A tesi elméletet még csak nem is fogom soha hasznosítani a jövőben.


10 es tanuló.


2020. nov. 19. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ebből lehet már írni 10 oldalt, de igazából van még forrás, ez csak az első pár volt, amit 5 perc alatt megtaláltam

a felépítést találd ki, erre az előbb már írtam példákat, ezekhez szedd össze az infókat és úgy menni fog

néhány képet (vagy diagramot, ha pl. találsz arról infót, hogy az emberek hány százalékát érinti vagy bármi ilyesmi) is tehetsz bele, az is foglal egy kis helyet

2020. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Képet nem tehetek bele. De azt nem mondta h ne is díszitsem szovegkiemelőkkel és ha a címek díszitése elvehet 2 sort + sor kihagyás.
2020. nov. 19. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!