Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy kiesés egy év a suliból? ...

Nagy kiesés egy év a suliból? (Ki szeretnék iratkozni)

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kimutatottan depressziós vagyok és rengeteg lelki (és tesi) fájdalommal kell megküzdenem nap mint nap. Úgy érzem nem tudom már folytatni a sulit... Vagy ha folytatni tudom is nem lesz jó az érettségim(2021ben) így nem látom értelmét az egésznek nagy hülyeség lenne kiiratkozni és visszairatkozni jövőre hogy addig összeszedhessem magam?

2020. nov. 21. 08:17
 1/4 anonim válasza:
74%

Nézd én nem akarok kötekedni de a te korodban rengeteg fiatal depis, érzi magát depisnek, volt az, lesz az. Nem bagatellizálom, de pl.ha magamra gondolok 16-19 éves korom között, hát egy kis seggfej voltam, vagdostam magam, verseket írtam a halálròl, anyámék folyton aggódtak miattam.

Ha akkor a mostani 38 éves önmagam jól megráz, hogy az 'anyád büdös úristenit szedd már össze magad'talán könnyebb lett volna. Irtó nehéz elhinni tudom, de ez egy nagyon átmeneti állapot, 10 év múlva nem is érted majd tulajdonképpen mi a franc volt veled akkor. Szerintem ne hagyd abba a sulit, na azt tuti bánni fogod (szintén szerintem)

2020. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha középsulis vagy, akkor ne hallogasd az érettségit. 2021-es érettségi szezon mindjárt itt van. Most tavasszal vizsgáznál?


Ne halogasd. Nincs értelme.


Amúgy igen, sok az egy év kihagyás. Az érettségin túl kell esni és nem szórakozni, meg tologatni magunk előtt ezt a kihívást.


A depresszióhoz meg segítséget kell kérni és közben haladni az élettel.

2020. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sok 1 év kihagyás még ha tanulsz is otthon, hogy ne felejtsd el amit tudsz rengeteg hátránya van. Ha depis vagy akkor járhatsz pszichológushoz vagy önkontroll.Pl:Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. nov. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%
Utolsó te beteg vagy...
2020. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!