Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kérni az oktatótól,...

Lehet kérni az oktatótól, hogy ne javítsa ki a zh-m?

Figyelt kérdés

Nem volt időm feltölteni az utolsó feladatot, de direkt elmondta, hogy ilyennel ne zavarjuk, mert lehet, hogy utólag csináltam meg. Messengeren küldtem el magamnak a feladatok megoldásait, szóval ott látszik az időpont, hogy korábban küldtem, mint a zh vége. Nem volt időm az egyiket lementeni és feltölteni.

40%-tól megvan a zh, de szerintem az, amit nem töltöttem fel jó lett, ezért felhúzná a pontokat. Attól félek, hogy meglesz a 40%, de akkor a vizsgán rosszabb eredményt érnék el, mert hiányzik egy feladat, amivel több pontot szereztem volna. Így inkább újraírnám.

Szóval olyan létezik, hogy megkérem az oktatót, hogy ne javítsa ki?


2020. nov. 24. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Megkérni meg lehet, de nem valószínű, hogy belemenne. Miért kivételezne veled? Ezzel az erővel bárki kérhetné, hogy inkább újra írja.
2020. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!