Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki késett suliban óráról?

Ki késett suliban óráról?

Figyelt kérdés
Miért? Mennyit? Be is írta a tanár egyből?

2020. nov. 25. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, hogy párszor késtem. Olyan okok miatt, mint hogy beszélgettem ofővel/más tanárral, dolgozatot írtam a szünetben tovább plusz időm miatt, elmentem kinyomtatni a szakdolgozatom vázlatát/projekt munkákat vagy szimplán átugrottam a boltba(magamnak, a csapatnak és a tanárnak is. Nálunk 18 év felett lehet kimenni, de sokszor kiengedett a tanár még 15 évesen is), de sokat kellett várnom. Soha nem írtak be későnek és igazolatlannak se, volt olyan nap amikor végig hiányoztam, de a krétában úgy jelentem meg, hogy ott voltam.


Tizenharmadikosként, úgyhogy minden második tanítási napot gyakorlati helyen töltök 2 csoporttársammal elmondhatom, hogy senkit nem érdekel, hogy mit csinálunk. Kint tanítják a szakmai tantárgyakat egy kivételével, az iskolában azaz 1 szakmai van és angol. Mintha az iskola diákjai se lennénk már. Amíg volt jelenléti iskola addig is csak a szakdolgozatról volt szó és beszélgettünk a gyakszás élményekről, stbről. Senki nem foglalkozott ilyen dolgokkal, de 9-12. osztály között se, amíg nem voltunk gyakorlaton, hanem az iskolában és az iskola egyik városi telephelyén voltunk. Akkor is elmentünk pl boltba az iskola és a telephely közötti úton, senki nem szólt érte.

2020. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!