Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha annyira nem...

Mit csináljak,ha annyira nem bírom a jelenlegi sulimat,hogy végigsírom a napot és nem tudok bemenni órákra mert hányni tudnék abban a suliban az összes gyerektől,és tanártól?

Figyelt kérdés

Minden reggel kínszenvedés hogy újra és újra,nap-nap után be kell mennem a sok büdös(tényleg nem fürdő, érzem rajtuk) gyerek közé.

Szünetben nem mehet ki nagyon senki,(mondjuk kint is hánynék tőlük.)

Amúgy a folyosón sorban ül az összes nyomi és csak vannak összetömörülve úgy érzem meghalok mindig amire átjutok a hosszú folyosón.

Nagyon kevés lány jár sajnos abba a rém suliba ahová én járok amúgy megértem,senki nem kínozná magát feleslegesen!


De nekem muszáj volt oda mennem,mert csak oda vettek fel és ez életem legnagyobb bánata!

Amúgy szóltam anyukáméknak, hogy én nem bírom ki ott abban a pokolban mert pokol az nem iskola!

Most keresnek nekem másik iskolát,nagyon remélem,hogy át tudok menni máshová mert nem bírnám ki ha ott kéne maradnom abban a szartelep suliban...


Ti melyik középiskolába jártok?

Mit ajánlotok,hová menjek?

Olyan iskolát próbáljatok ajánlani ahol lehetőleg nincsenek olyan sokan

Mert a mostani poklomban 500-an vannak!

(Veszrém és Fejér megye)



2020. szept. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nylván nem véletlenül vettek fel csak ide, erre gondoltál már? Serinted most hol örülnének neked?
2020. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom a képességeidnek megfelelő iskolába kerültel. Az írásodból ítélve szakgimis vagy.

Keresel egy másik iskolát ami hajlandó fogadni Téged. Vagy elmész esti tagozatraq.

2020. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő hozzászóloknak abban igaza van, hogy a képességeidnek / szorgalmadnak megfelelő iskolába jársz most.


Én egyetlen egy iskolát tudnák mondani(ahol én is tanulok már 5. éve) Veszprém megyében ahová szerintem simán átvennének, mert itt vannak gyengébb és erősebb képességű tanulók is. (Nem lerakó hely, mert más távolabbi megyékből is ide eljönnek tanulni) 110% lenne, hogy átvenne az igazgató, ha látja, hogy komolyan is gondolod az iskolai pályafutásod. De a te kritériumaidnak nem megfelelő az iskola(800fő=31 osztályba és tesiórán leizzadt emberek. Sok lány, bár a többség nem vegyül másokkal stb) Bár szerintem neked így nagyon nem kellene válogatnod, hogyha ennyire rossz iskolába kerültél és onnan szabadulni akarsz.

2020. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló szarba jártam, de én sajnos nem válthattam. :/

Iskola váltásig próbáld meg végig szenvedni a napokat.

2020. szept. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!