Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a levelezős...

Mi a véleményetek a levelezős szakokról?

Figyelt kérdés

Levelező szakon gondolkozom.

Leginkább amiatt mert nem szeretnék messzire költözni itthonról illetve vannak házi állataim amik közül az egyik nem jöhetne velem a másikkal meg nehéz lenne a lakás keresés.

Illetve a barátok, elég kevés van és fontosak ők is.


Szeretnék dolgozni járni is rendes munka időbe.


Szerintetek rossz ötlet a levelező? Sok mindenből kimaradnék? Vagy azért így is lennének sulis programok és barátok?


2020. nov. 26. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz dolog a levelező tagozat, ugyan olyan diplomát fogsz kapni mint a nappalisok, egyenértékű leszel velük a munkaerőpiacon. Viszont szerintem csak akkor válaszd, ha muszály az egyetem mellett dolgoznod. Ne légy ennyire bezárkózott, az egyetem eléggé más mint a középsuli, nagyon egyedi hangulata van. Nem véletlenül sokan az egyetemi éveiket gondolják életük legszebb pontjainak. Plussz ha ott vagy az órákon, akkor csak többminden megragad, egy minimálisan több szaktudásod lesz.
2020. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy több megragadna nem marad meg soha semmi abból amit a tanár mond, nem tudok hosszútávon figyelni sajnos és tényleg nem szeretnék elköltözni itthonról vagyis a környékről. Már pedig ha nappalisra mennék muszáj lenne.


Miért lenne más a nappalis? Kimaradnék bulikból vagy miért lenne rosszabb, miben más a hangulat?

2020. nov. 26. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz részt venni az egyetemi életben. Hacsak nem vagy antiszociális, akkor lesznek barátaid. Van egy nagyon egyedi hangulat, amit kívülállólanak nehéz megmagyarázni. Pl. a kollégiumi légkör, az egyetemi bulik (valahogy teljesen másak, mint egy átlagos parti), az órák is sokkal kötetlenebbek. Nem tudom milyen irányba mész, de pl a laborgyakorlatok különösen mearadnak.
2020. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pénzügy és számvitelen gondolkozok.


Az a baj, hogy most így középsuliba is az a bajom, hogy bent rohadok 8 órát csak punnyadok, meg létezek, sojszor elbóbiskolok mert nem érdekel mit magyaráz a tanár, na meg mire meg kell tanulni el is felejtem. És mire haza érek elmegy a kedvem a további tanulástól.

Ettől félek, hogy egyetemen is ez lenne és itt ugye azért csak többet kell majd tanulni. Elfáradok többnyire a semmiben mire oda jutok, hogy tanulni kéne. De csak suli után van ez :/

Meló után tök friss maradok de valamiért a suli az teljesen lehúz az életről.

2020. nov. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!