Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves Tanárok! Tudnátok...

Kedves Tanárok! Tudnátok segíteni, légyszi?

Figyelt kérdés

Januárban fogok a kilencedikes, első féléves anyagból (tehát ami eddig volt szeptembertől január 24-ig) osztályozó vizsgát tenni, tagozatváltás miatt. Tudnátok abban segíteni, hogy elkülditek a témák nevét? Találtam a neten listákat, de ugye azok régiek (2020-ban változott a NAT)..

Vagy ez hogy működik? Mondta az Igazgató nálunk, hogy mivel 35 fős az osztály, így a Tankerületi Központhoz kell fordulnunk, hogy engedélyezik-e az átmenetelemet. Hogyan kezdjek hozzá? Honnan tudom előszedni a tantárgyak témáit/tételeit? Vagy hogy készüljek fel? SOS!!

(És igen, tudom, hogy ilyenkor magamnak kell megoldanom a felkészülést, de pont ezért kérdezek mást. Segítsetek, légyszi!)



2020. nov. 28. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Na most ha 9-es vagy, alapból ne tegezd a tanárokat!
2020. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem a saját tanáraidat kérdezed?
2020. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De miért?? Miért kell beszólni egyből? Annyira idegesítő, hogy minden miatt beléd kötnek..

1. Nagyon nem szeretem ezt a tetszikezést/ magázást, így amennyire csak tudom, hanyagolom. Ez az én véleményem, nem szeretnék most ezen balhézni!


2. Van okom arra, hogy nem a saját tanáraimat kérdezem meg.


De aki nem tud a KÉRÉSEMRE válaszolni, az ne írjon ide, könyörgöm!

2020. nov. 28. 19:27
 4/6 A kérdező kommentje:
kérdésemre*
2020. nov. 28. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tessenek!*
2020. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ezeket a e-házi oldalra szoktam kirakni. Neked is ezt javaslom, mert ott nagyrészt csak tanár-diák "társadalom" van.
2021. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!