Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet valahol kész, teljes...

Lehet valahol kész, teljes pedagógus portfóliókat olvasgatni, olyanokat amik a Ped. I. minősítő vizsgára készültek?

Figyelt kérdés

Mivel vezetőtanárom nincs, akivel összeraknám, szeretném megnézni, hogy is néz ki egy-egy ilyen kész portfólió. Persze, útmutató van, ahogy annak idején a szakdolgozathoz is volt, de nekem sokkal többet segít ha látok egyben egy kész munkát amit már elfogadtak, és így már tudom, hogy nagyjából mit várnak el. Kész szakdolgozatokat tudtam olvasgatni az egyetem könyvtárában, de pedagógus portfóliókat sehol sem találok publikálva, mintha valami hétpecsétes titok lenne...legalábbis a google eddig nem segített. :D


Ti tudtok olyan helyet a neten, ahol vannak tanári portfóliók feltöltve, amik Ped. I. minősítésre készültek?



2020. dec. 1. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek az az egyszerű oka, hogy a pedagógus portfóliók tömve vannak érzékeny tematikájú, bizalmasan kezelendő írásokkal: intézményi analízisekkel, önreflexiókkal, munkahelyedről és diákjaidról szóló elemző írásokkal stb.

Nyilván senki nem töltögeti fel ezeket a netre, főleg nem nyilvánosra.

Mivel egy egyoldalas dokumentum leadásával lehet igényelni a portfóliók bizalmas kezelését, gondolom kb. a résztvevők 95%-a él is vele.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy ismerősi körödben, a kollégáid között (pl. a munkahelyeden) tudakozódsz, hajlandó lenne-e valaki megmutatni neked az övét.

2021. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!