Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatnál baj ha csak...

Szakdolgozatnál baj ha csak oda írom a forrásokat és nem a word hivatkozás fül-ben adogattam hozzá?

Figyelt kérdés
Mindent lehivatkoztam, csak nem a word hivatkozás fül-nél, hanem én írogattam oda úgy, ahogy a sablonban volt. Így ez jó? Érzékelni fogja a plágium ellenőrző, hogy hivatkozva vannak?

2020. dec. 5. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért így csináltam, mert az elején még nem tudtam erről a funkcióról és most meg már nem szeretném az egészet újra hivatkozgatni, ha ez így is jó.
2020. dec. 5. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Így nem lesz jó.
2020. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a hivatkozások pontosak, akkor nem probléma. Legfeljebb kényelmetlen, ha utólag valamit akarsz módosítani, pl. újat beszúrni, vagy felcserélni fejezeteket stb.
2020. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Én is csak számoztam, és a végére beírtam a forrást. Akkor ez így nem jó? Akkor hogyan kell?
2020. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen rendszer alapján kell hivatkoznod pl. nálunk MLA-t kell követni. Keresd fel és kérdezd meg a konzulensed, hogy mi a helyes módja és akkor biztosan nem lesz belőle probléma.
2020. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fontos, a vége úgyis egy PDF lesz, ott pedig mindegy, hogy a saját formázásod vagy a Word Hivatkozás funkciója eredménye. Csak legyen minden rajta a hivatkozásjegyzéken és a megfelelő sztenderdet kövesd
2020. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. dec. 30. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!