Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE vagy BCE ha gazdinfóról...

BGE vagy BCE ha gazdinfóról an szó? Mi a különbség a két egyetem köztt? Melyik egyetemen jó még a gazdinfó?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni, matekból és infóból vagyok jó. Sokat gondolkoztam hogy gazdinfó vagy mérnökinfó legyen, de egyre inkább a gazdinfó tetszik.

Ezzel kapcsolatban is szivesen hallgatom a véleményetek.


De a legfőbb kérdés hogy mi a különbség a BGE és a Corvinus között? Az oktatás nehézsége? Melyik mennyire gyakorlatias vagy elméleti? És utána informatika vagy gazdaság irányba nyitottabb az út?(engem az infó érdekel)


Meg hogy esetleg még melyik egyetem jöhet szóba gazdinfóval kapcsolatban, akár veszorémben.



2020. dec. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyikre se járok, de BGE-ről mostanában nem sok jót hallani...
2020. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
BCE
2020. dec. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. te mi alapján mondod ezt ha szabad kérdezni?
2020. dec. 22. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Corvinus nagyobb nívó, de ugyanolyan sz**/jó mind a kettő. A BGE családiasabb.
2020. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze momdod ezt, mert te a BGE-re jársz. Ha Corvinusra járnál akkor azt momdanád, hogy szép a Duna-part és hogy kb. alig van egyetem, amelyiknek annyira modern és felszerelt lenne az új épülete, mint a Corvinusnak.
2020. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik egyetemre se jártam. Kb. alig van egyetem ami felszereltebb és modernebb? Haha. A Corvinus egy kirakat egyetem.
2020. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondod te, akinek nyílván nem volt annyi pontja, hogy bekerüljön.

Ha neked a BCE kirakat egyetem, akkor kíváncsi lennék milyennek látod mondjuk az ELTE-nek 1-2 karát,amely mai napig csak a nevéből él, mert szerintem azokra illene ez a kifejezés.

Gazdasági karon a Corvinus a legjobb, ez puszta adat, felmérés, statisztika. Lehet mást mondani, de ezek tények. Ettől függetlenül én is azt vallom, hogy ez nem számít és bármilyen más egyetem G-karával is jó belföldi lehetőségek vannak munkahely terén. Baromira nem fog úgyse senkit érdekelni, hogy melyik egyetemen végzel. Ha számít neked a környezet, az épület, a környék stb. akkor a BCE jobb, ha ezek nem érdekelnek, akkor kb. menj oda, ami közel van. Úgyis minden rajtad múlik, nem az egyetemen.

2021. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2/7-es vagyok :)) szabad kérdezni.

Szerintem az értékelésnél a 100% magáért beszél.

Modern, felszerelt, szép helyen van, ugyanúgy van államilag támogatott hely, sok klubb van, amelyhez csatlakozhatsz és ott plusz szakmai dolgokat tanulhatsz és csinálhatsz, ami egy önéletrajzba is jól mutat, találkozhatsz szakmabeliekkel. Azt leszámítva, hogy magas a pontszám és van 1-2 tárgy, amivel tudnak szenvedni az emberek, csak ajánlani tudom minden szempontból.

2021. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!